KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12297138

nr 1229 7138

Blandteknik

Oidentifierad konstnär. Komposition, signerad, duk, 38x54

Utrop:

600 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 21 januari 2019
kl 18:40:59